Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Janosz963
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
2616
29.07.2011, 16:18
Jak byście zareagowali na transfer Ebiego Smolarka do Wisły ?
. Dziś rozwiązał umowę z Polonią Warszawa i jest wolnym zawodnikiem...
Janosz963
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Janosz963