Wyświetl pojedynczy post
Janosz963
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2616
Stary 29.07.2011, 16:18
Jak byście zareagowali na transfer Ebiego Smolarka do Wisły ? . Dziś rozwiązał umowę z Polonią Warszawa i jest wolnym zawodnikiem...
Odpowiedz cytując