JrQ- napisał(a):

JAKĄ ....A SZANSE?
chłopie, szanse to on może dostać w ostatnim meczu sezonu, jak już będzie po wszystkim
najważniejszy mecz od paru lat, a ten chce szanse dawać
wstawianie Bitona to już nie komentuje...
|
Dokładnie ten rewanż z Litexem to być albo nie być dla wielu pozytywów które pojawiły się ostatnio w Wiśle, czyli minimum faza grupowa LE, a może nawet LM (jeśli przejdziemy IV rundę) .