Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3683
Stary 29.07.2011, 16:00
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
JAKĄ ....A SZANSE?
chłopie, szanse to on może dostać w ostatnim meczu sezonu, jak już będzie po wszystkim
najważniejszy mecz od paru lat, a ten chce szanse dawać

wstawianie Bitona to już nie komentuje...
Dokładnie ten rewanż z Litexem to być albo nie być dla wielu pozytywów które pojawiły się ostatnio w Wiśle, czyli minimum faza grupowa LE, a może nawet LM (jeśli przejdziemy IV rundę) .
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.07.2011 o godz. 16:03.
Odpowiedz cytując