JrQ- napisał(a):

w skrócie:
- nie zagra Mały, bo chcą go na "Łowicz"
- decyzję o tym, czy zagra Sergei podejmie on sam (jeśli uzna że wszystko OK, będzie gotów, Maaskant go wystawi)
- będzie kilka zmian w składzie, ale bez przesady
- prawdopodobnie wystąpi Kirm, gdyż pomimo kontuzji fizycznie jest OK
- na pewno zagra Genkow, gdyż potrzebuje "rytmu meczowego"
- o tym czy zagra Diaz czy Paljic dowiedzą się jutro, szanse mają równe
|
a to nie do tematu z Widzewem?
