Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1904
Stary 29.07.2011, 15:15
Dorzucę się do OT:
Zdjęcie jest robione w nocy i przy oświetleniu gwarantującym i wymuszającym dobry kontrast, stąd tak dobrze wdać rzeźbę. Co do zmian w PS - brak (nawet) dobrego balansu bieli więc poza wyostrzaniem i podciągnięciem kontrastu niewiele było robione...

Po przejściu tego zdjęcia przez filtry 'automatyczny balans bieli' i 'automatyczna korekta zdjęcia' nie ma już takiego szału, poza dwoma Panami.

Pozdro.
Odpowiedz cytując