wislak68 napisał(a):

To że chłop chce odreagować to zrozumiałe. Ale to że odreagowując potrafi robić to w taki sposób że sporo jego rodaków zaczyna wierzyć że liga polska to taki współczesny "Kanaan", no to do tego to trzeba już mieć talent .
|
Mowilem juz ze kibice sa podzieleni, ale czesc rzeczywiscie mu wierzy i gratuluje sukcesu. Ale nadal tym "Kanaanem" jest Belgia ktora juz od paru lat masowo sciaga Izraelczykow. Polska powoli zaczyna z nia konkurowac
Piotson napisał(a):

Apropo Meliksona mam do Ciebie MHaifa pytanie, piszesz, że się dużo o nim w Izraelu mówi i pisze, ale Maor powołania do kadry nie dostał, a chyba gra Izrael jakiś mecz w tym terminie co np. my z Gruzją.
No chyba, że powołań selekcjoner nie ujawnił, wtedy moje pytanie brzmi czy w Izraelu mówi się o powołaniu go do kadry?
|
Jeszcze nie bylo powolan. Trener teraz jezdzil po Europie i ogladal pare meczow gdzie graja izraelczycy. Pewnie niedlugo poda i kto jak kto ale Melikson bedzie na 100%.
Poprzednim razem presja jaka byla na trenera zeby powolal Maora byla ogromna, wszyscy licza ze odmieni kadre tak jak zrobil to z gra Wisly wiec jesli trener chce ujsc z zyciem to musi wystawic Maora w 11
TSW_forever napisał(a):



Wyglada na to ze Yossi woli strzelac przewrotki na odwrot
http://www.youtube.com/watch?v=kOTZGcsZnVw