Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5551
Stary 29.07.2011, 14:27
Ja byłem dzisiaj jakoś przed 12 chyba, 10min czekania w kolejce, bilety na C schodzą narazie najlepiej, kasjer mówił że myśli że zostało tak koło 1000 na C, na reszte dużo więcej.
Odpowiedz cytując