Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3679
Stary 29.07.2011, 13:55
w skrócie:
- nie zagra Mały, bo chcą go na "Łowicz"
- decyzję o tym, czy zagra Sergei podejmie on sam (jeśli uzna że wszystko OK, będzie gotów, Maaskant go wystawi)
- będzie kilka zmian w składzie, ale bez przesady
- prawdopodobnie wystąpi Kirm, gdyż pomimo kontuzji fizycznie jest OK
- na pewno zagra Genkow, gdyż potrzebuje "rytmu meczowego"
- o tym czy zagra Diaz czy Paljic dowiedzą się jutro, szanse mają równe
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 29.07.2011 o godz. 14:24.
Odpowiedz cytując