|
Byłem wczoraj o 18 kupiłem 12 biletów, na C się kończą na reszte sektorów można śmiało kupować, kolejka cały czas parenaście osób (15 minut stania) uprzejma blondyna w kasie nr 7 mówiła że jak dalej bedzie takie tempo to komplet pewny. za wyjątkiem kas 1,2,4,5 wszystkie kasy czynne
E:Wyrobiłem nową karte kibica, kolejki brak (wyrobienie karty 3minuty)
Powód: Karta Kibica
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 29.07.2011 o godz. 13:17.
|