Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5550
Stary 29.07.2011, 13:16
Byłem wczoraj o 18 kupiłem 12 biletów, na C się kończą na reszte sektorów można śmiało kupować, kolejka cały czas parenaście osób (15 minut stania) uprzejma blondyna w kasie nr 7 mówiła że jak dalej bedzie takie tempo to komplet pewny. za wyjątkiem kas 1,2,4,5 wszystkie kasy czynne

E:Wyrobiłem nową karte kibica, kolejki brak (wyrobienie karty 3minuty)
Powód: Karta Kibica
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 29.07.2011 o godz. 13:17.
Odpowiedz cytując