Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12302
Stary 29.07.2011, 13:14
skydancer napisał(a):Wyświetl post
No cóż, nie mam telewizora w domu - może to dlatego Dobrze wiedzieć, że mamy 4 Polaków w kadrze meczowej.
on nie liczy się jako Polak, bo nie został wyszkolony w Polsce
mówimy oczywiście w kategoriach piłkarskich
Odpowiedz cytując