Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.07.2011, 12:53
prober napisał(a):Wyświetl post
To żaden dowód, że moja metoda jest błędna. 100% wynika z zaokrąglenia (Dinamo ma 99,9% szans).
Sugestia, że na 1000 meczy, Dinamo 999 razy osiągnełoby wynik dający im awans jest dla mnie mocno naciągana...

Szczególnie w obliczu wydarzeń z meczu Vojvodina-Vaduz.

Ponadto idąc twoim tokiem rozumowania to dając 99% szans na awans Kopenhagi przy ich kursie 1.05 mamy sposób na łatwy zarobek.
Gramy 100 razy taki kurs za stawke 100 j (wkład ogólny 10k j), trafiamy 99 razy, czyli wygrywamy 99*100j*1,05=10395j czyli wygrywamy 395 jednostek bez żadnego ryzyka w długim okresie czasu.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 29.07.2011 o godz. 13:03.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując