|
Myślę ,że trener potraktuje ten mecz poważnie i wystawi najsilniejszy skład mając na względzie zgranie zespołu.
Widzew pewnie ruszy od początku do ataku,jak zawsze u siebie.
Trzeba po prostu spokojnie przeczekać i grać "swoje"a jak "spuchną" nie będzie problemu z korzystnym rozstrzygnięciem na naszą stronę.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|