Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
 
Od: 07.2011
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14679
Stary 29.07.2011, 10:58
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Tak się patrzę na tego Rzeźniczaka (to chyba on) i zastanawiam się jaką myśl chce on nam przekazać trzymając "L" w pozycji takiej jaką trzyma
Obstawiam, że po prostu opuszczał rękę i nie ma czego się tu doszukiwać .
A co do jego rzeźby to dość imponująca jak na "płaczka".
Odpowiedz cytując