wislak68 napisał(a):

Tak się patrzę na tego Rzeźniczaka (to chyba on) i zastanawiam się jaką myśl chce on nam przekazać trzymając "L" w pozycji takiej jaką trzyma
|
Obstawiam, że po prostu opuszczał rękę i nie ma czego się tu doszukiwać

.
A co do jego rzeźby to dość imponująca jak na "płaczka".