Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
Od: 01.2010
Offline
#
11
29.07.2011, 10:47
Bardzo przepraszam jeśli to nieodpowiednie miejsce.
Czy mecz Widzewa z naszą Wisełką jest transmitowany przez C+?
Patrzę w program tej stacji ....i ni cholery...
Z góry dzieki za odpowiedź na PW.
palladynTS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez palladynTS