Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12298
Stary 29.07.2011, 09:33
Swoją drogą wielu zarzuca nam, że gra u nas w składzie tylko 2 Polaków. A tak naprawdę grają Sobolewski, Wilk, Melikson i Małecki, czyli czterech. Dwa razy tyle.
Odpowiedz cytując