Wyświetl pojedynczy post
EvilMonkey
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12296
Stary 29.07.2011, 09:20
Eureka ...
Obywatelstwo Polskie dostał niedługo przed przenosinami do Wisły, to była kompletnie niezależna sprawa, czyli jeżeli nie byłoby tematu Wisły tak czy siak miałby Polskie obywatelstwo.
Odpowiedz cytując