Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
EvilMonkey
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
12296
29.07.2011, 09:20
Eureka
...
Obywatelstwo Polskie dostał niedługo przed przenosinami do Wisły, to była kompletnie niezależna sprawa, czyli jeżeli nie byłoby tematu Wisły tak czy siak miałby Polskie obywatelstwo.
EvilMonkey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EvilMonkey
Znajdź inne posty napisane przez EvilMonkey