|
Śląsk jakby nie miał Ćwielonga, tylko zawodnika to byłby już prawie w IV rundzie. Niestety nasz były gwiazdor kolejny raz udowadnia dlaczego ostatecznie i tak skończy w ŁKS Łódź. Ciekawe czy jak w Śląsku przestanie grać, to znowu będzie zdziwiony, że nie dostaje szans. Jeżeli wrocławianie odpadną, to będzie to w 80% dzięki panu Ćwielongowi.
Po drugie dość słabo zagrali Pietrasiak i Wasiluk czyli jakby na to nie patrzeć goście z odzysku.
Wierzę jednak, że w rewanżu tych 3 panów nie będzie i Śląsk awansuje dalej.
|