Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1879
Stary 29.07.2011, 01:48
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
nie no szalejemy ,wszytscy maja szanse przejsc swoich rywali,ale tez kazdy moze wtopic.
Żeby na tym etapie trzy nasze drużyny miały realne szanse na awans
Największa niespodziankę sprawiła Legia, spodziewałem się solidnego łomotu od Turków. Teraz na pewno mają szansę, będą mogli grać tak jak każda polska drużyna lubi i potrafi - z kontry. Gdyby musieli odrabiać straty, to byłoby raczej po zawodach, a tak - wszystko zależy od tego, jak Turcy będą mieli nastawione celowniki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2011 o godz. 01:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując