Wojtas napisał(a):

|
nie no szalejemy ,wszytscy maja szanse przejsc swoich rywali,ale tez kazdy moze wtopic.
|
Żeby na tym etapie trzy nasze drużyny miały realne szanse na awans

Największa niespodziankę sprawiła Legia, spodziewałem się solidnego łomotu od Turków. Teraz na pewno mają szansę, będą mogli grać tak jak każda polska drużyna lubi i potrafi - z kontry. Gdyby musieli odrabiać straty, to byłoby raczej po zawodach, a tak - wszystko zależy od tego, jak Turcy będą mieli nastawione celowniki.