Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2326
Stary 29.07.2011, 00:54
mariusz92abg napisał(a):Wyświetl post
Niestety rozczaruję Cię. Z tego co wiem to T-Mobile nie może być jednocześnie sponsorem klubu i ligi w której ten klub gra. Powrót Bet at home byłby świetny ale wątpię żeby anulowali tę przeklętą ustawę anty hazardową ;/
Ps. Logo Coca Cola na szkicach Wronskiego prezentują się świetnie! Słyszał może ktoś jakieś plotki na mieście, kiedy wreszcie odbędzie się ta prezentacja koszulek? Nie mogę się doczekać (zresztą nie tylko ja)
Wujas mówił ze u niego na zakładzie w Niepolomicach , majster na zmianie szukal kupca na Karnet Wisły. Cena byla smieszna bo majstra suszylo...
Dostawali za darmo od zarzadu wiec bylo mu obojetne.
Mysle ze na dniach bedzie oficjalne info!
Odpowiedz cytując