Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13250
Stary 29.07.2011, 00:53
sambo napisał(a):Wyświetl post
Widzę że koledze 1q2 niestety mocno się pogorszyło i to wydatnie...
Nie wydaje mi się ale jak wiadomo najtrudniej jest być obiektywnym wobec samego siebie.
Ja się uważam za politycznego i światopoglądowego kundla - autentycznie mam sam ze sobą problem ale nie w kwestii przekonań bo te są mniej więcej te same od lat nastu(chodź skręcam w prawo) ale ze zdefiniowaniem się - Stad uważam się za kundla.Po prostu nie ma u mnie pakietu dla jednej czy drugiej ideologii.
A co do Radka - powiedział tak jak jest, tyle że okazał się kolejną hieną cmentarną.Mógł to mówić wcześniej a dziś...taka prywatna wojenka z Pisem.Niby nazwa nie pada ale kontekst jest jasny
Gdybym był fanatykiem PO to nic tylko przyklasnąć ale że nie jestem to nic tylko skrytykować.Tyle
94 - Allah Akbar!!