Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13249
Stary 29.07.2011, 00:50
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No więc minister Sikorski podąża tym samym tropem. Że zacytuję za interią:
"W Polsce też mamy środowiska, które uważają, że demokratycznie wybrany prezydent czy rząd to zdrajcy, którzy naprawdę nie reprezentują Polski i Polaków. To są bardzo niebezpieczne emocje i ich podsycanie może prowadzić do takich nieobliczalnych skutków - przestrzegł na spotkaniu z dziennikarzami."
I bynajmniej o Łodzi nic nie wspomina.
To że ideał sięgnął bruku to wiemy już od dawna no ale okazuje się że nawet czarny (pożal się Boże) żart naszego forumowego "PO-wskiego sekciarza" () staje się "czarną rzeczywistością". No to już nie wiem ... .
Wyborów!!!!
Bardzo przepraszam że cytuję sam siebie ale to tylko dla zachowania ciągłości przekazu. Okazje się bowiem że wczorajszy występ Radzia był tylko "rozpoznaniem bojem". W dniu dzisiejsym pałeczkę przejał Pan Premier:
"Nie chcę tutaj w żadnym wypadku insynuować jakiejkolwiek sile politycznej w Polsce skłonności do działań przesadnie agresywnych. Chcę tylko powiedzieć, że w Norwegii też nikt nie sądził, że możliwa jest taka tragedia. (...) Nie ma narodu i kraju wolnego od tego typu ryzyk"
Prawda że z wdziękiem .
Ja jestem tylko ciekaw dlaczego Pan Premier szuka przykładów daleko za morzem zamiast wspomnieć o Łodzi chociażby.