Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
1874
29.07.2011, 00:10
no nieĽle - III runda eliminacji gdzie dobrze radz± sobie kluby z Cypru, Kazachstanu czy Macedonii a u nas wielki sukces.
Sukces to beda 3 drużyny w grupach.
POLAK
WĘGIER DWA
BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
mi¶qu
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do mi¶qu
ZnajdĽ inne posty napisane przez mi¶qu