Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 28.07.2011, 23:59
Według Niemców z Transfermarkt.de Gaziantepspor ma piłkarzy 2 razy lepszych od Legii i niewiele mniej lepszych od naszych.

Według tej samej strony Wisła czy Lech w lidze Tureckiej byli by w samym środku tabeli. Tuż obok Sivasporu. Myślę że jest to dobra ocena.
Nie znaczy to ze nie możemy z tymi klubami wygrywać - jak już pisałem w Turcji gra to bardziej widowisko niż rywalizacja. Piłkarze uwielbiaja atakować, ale wracać sie do obrony nie ma komu - obroncy są pozostawieni sami sobie. Taktycznie przewyższamy ich dość znacznie.
Ale pisać że Wisła ma lepszy skład od Gaziantepu to przesada - rozumiem że nie wszyscy dobrze orientują sie w światowej piłce, ale większość piłkarzy tego klubu u nas była by gwiazdami. Brakuje im dobrego pokierowania i dyscypliny.
Ten Souza był świetny, on grał jako ŚPD czy LO bo na transfermarkt jest LO a wydawało mi się że grał w środku ?
Odpowiedz cytując