Licze ze w rewnazu to troche podejdziemy Litex ,bo te ich klepki wkurzaly mnie niemilosiernie,dawno nikt sobie tak z nami nie pogrywał.
Niech wraca Maly-głodny gry z Pareiką.i to beda najweiksze wzmocnienia.A my musi im pomoc
Zeby tylko nas nie zmyliło i zgubilo to 2;1 tamci postawia tez wszytsko na jedna szale,nie maja nic do stracenia.Oj bedzie sie dzialo we srode!