Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3666
Stary 28.07.2011, 22:56
Licze ze w rewnazu to troche podejdziemy Litex ,bo te ich klepki wkurzaly mnie niemilosiernie,dawno nikt sobie tak z nami nie pogrywał.

Niech wraca Maly-głodny gry z Pareiką.i to beda najweiksze wzmocnienia.A my musi im pomoc

Zeby tylko nas nie zmyliło i zgubilo to 2;1 tamci postawia tez wszytsko na jedna szale,nie maja nic do stracenia.Oj bedzie sie dzialo we srode!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując