Mezenga to byl dobry gracz, jednak nie dla Maciusia, taka karma. Mam nadzieje ze da sobie rade i strzeli kilkanascie bramek

Ot, pokazac zlotoustemu ze sie mylil.
Z calym szacunkiem ale Zurawski z ostatniego czasu w Wisle przy probie takiego podania jakim popisal sie Ljuboja prawdopodobnie by sie potknal, a przy probie zastawiania pilki moglby sie polamac.
Co nie zmienia faktu ze jemu sie nie chcialo, tyle ze mimo tego ze wolny i leniwy to pokazal co to podanie,ustawienie sie, przeglad pola. Najbardziej jednak rozwalaly mnie jego przyjecia pilki, tego to chyba sie nie nauczyl do dzisiaj

Na lige styknie, dorobi i odejdzie.