|
Zgadzam sie, Mezenga wydawał się więcej niż solidnym piłkarzem, dobry do stałych fragmentów i mimo że nie jest taki wysoki to sporo bramek głową strzelał. A Ljuboja nawet wygląda jak dziad, nie chce mu sie biegać, tylko macha rękami i traci piłki. Ale osądzimy dokładniej po chociaż pół sezonu.
|