|
Nie wiem czy to akurat najlepsze miejsce do tego (ale chyba lepszego nie ma...)
Chciałbym zwrócić uwagę na bramkę Mezengi w Crvenej Zvezdzie
Zawsze wydawało mi sie że to jeszt w miarę dobry piłkarz, dlatego dziwiły mnie decyzje Legii która zrobiła z niego kozła ofiarnego słabych wyników na początku sezonu.
Ktoś z Warszawy orientuje się czy to rzeczywiście Skorża go skreślił czy moze w klubie był przykaz żeby nie grać Mezengą bo i tak nie ma kasy żeby go wykupić ( podobno mln dolarów ?) Wydaje mi się że bardziej prawdopodobna jest druga opcja.
Myślę że w Crvenej spokojnie sobie poradzi.
PS. Za to Legia ma emeryta Ljuboje - nie ma co ferować wyroków po 1 meczu ale z tego co widziałem to jest to godny zastępca Żurawia w roli najwiekszego piłkarskiego dziada całej ligi. (z całym szacunkiem do dokona Żurawia w dawnych latach).
Był strasznie wolny i nie chciało mu sie gonić za piłką ... Może się przydać w meczach kiedy to Legia będzie "siedziała" cały mecz na przeciwniku, ale chyba w lidze za bardzo sobie nie pogra przy typowych polskich skomasowanych obronach.
|