Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1855
Stary 28.07.2011, 22:21
Legia zaszalała - jedyny pewniak do wtopy a czytając tych co oglądali to pozwolili Turkom na zdecydowanie mniej niż nasi w Łoweczu
Nie spodziewałem się tego ale to dopiero pierwsza połowa, tak jak nasi mogą w rewanżu dać ciała tak i Legia ale jest spora szansa że i my i oni awansują, może i Śląsk a to byłby na prawdę niezły wyczyn.
1 drużyna w LE z szansami na LM i 2 w ostatniej rundzie eliminacyjnej LE
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując