Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3662
Stary 28.07.2011, 22:08
W zeszlym sezonie widzialem kilka meczow Litexu i moge powiedziec, ze ten przeciwko Wisle byl ich najlepszym sposrod tych, ktore ogladalem.
Odpowiedz cytując