Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 28.07.2011, 22:04
Jestem zaskoczony grą polskich zespołów w tym sezonie. 9 spotkań: 6 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki. Szkoda odpadnięcia Jagielloni, ale cóż pozostałe 3 zespoły nam to wynagradzają. Pisałem wcześniej, że sukcesem będzie jak Polska w 6 meczach 3 rundy zdobędzie 0,750 pkt. Musze to jednak zaktualizować, gdyż w 3 meczach zdobyliśmy 0,625. Patrząc optymistycznie, ale i realnie mamy szanse na 3 zwycięstwa w rewanżach (Wisła, Legia u siebie, Śląsk grał lepszą piłke od Bułgarów dzisiaj) Ja jednak będę zadowolony jeżeli w 3 rundzie zdobędziemy 1 pkt (mamy już 0,625), a sukcesem będzie 0,5 pkt zdobyte w samych rewanżach, czyli dwa zwycięstwa lub wygrana i dwa remisy. Pisałem wcześniej również o naszym pojedynku z Bułgarią, do zdobycia był 1 pkt do rankingu, w tej chwili Polska 0,375:0,125 Bułgaria, a do zdobycia jeszcze 0,5 pkt w rewanżach. Wreszcie oglądając Polską piłke nie musze się wstydzić i moge w rankingu coraz śmielej patrzeć do przodu, a nie oglądać się za siebie.
Odpowiedz cytując