Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6578
Stary 28.07.2011, 22:00
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ależ czemu taka bulwersacja ? Rubikon już dawno został przekroczony. Przykład idzie od samej góry. Skoro krajem rządzi człowiek, który publicznie twierdzi: "że dla niego polskość to nienormalność" a członkowie rodziny służyli w armii okupacyjnej to hymn czy biały orzeł to dla nich tylko nic nie znaczace gadżety..
Skad ten czlowiek sie urwal? Matko Boska. Takiej gownianej wypowiedzi nie widzialem od lat. Nie klam maly czlowieczku...dziadek Tuska zostal sila wcielony do armii niemieckiej, po czym zbiegl i walczyl w obronie swojego panstwa - Polski. Nie wspominam juz o tym, ze przez 3 lata siedzial w obozie koncentracyjnym. S....ys..nstwo z twojej strony nieziemskie podly padalcu. Poprostu nie wiem, jak to okreslic...brakuje slow. Klamac, klamac, klamac - taktyka tego towarzystwa.
Odpowiedz cytując