Gwiaździsty napisał(a):

|
Ależ czemu taka bulwersacja ? Rubikon już dawno został przekroczony. Przykład idzie od samej góry. Skoro krajem rządzi człowiek, który publicznie twierdzi: "że dla niego polskość to nienormalność" a członkowie rodziny służyli w armii okupacyjnej to hymn czy biały orzeł to dla nich tylko nic nie znaczace gadżety..
|
Skad ten czlowiek sie urwal? Matko Boska. Takiej gownianej wypowiedzi nie widzialem od lat. Nie klam maly czlowieczku...dziadek Tuska zostal sila wcielony do armii niemieckiej, po czym zbiegl i walczyl w obronie swojego panstwa - Polski. Nie wspominam juz o tym, ze przez 3 lata siedzial w obozie koncentracyjnym. S....ys..nstwo z twojej strony nieziemskie podly padalcu. Poprostu nie wiem, jak to okreslic...brakuje slow. Klamac, klamac, klamac - taktyka tego towarzystwa.