Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1849
Stary 28.07.2011, 21:45
Wynik Legii jest poprostu fantastyczny...z takimi slabymi pilkarzami(w dodatku bez bramkarza ), jak obecnie ma Legia, wywiezc zwyciestwo z tak trudnego terenu? Szacunek panie Skorza. A do ludzi, ktorzy krytykuja taktyke..rozumiem, ze Warszawiacy mieli zagrac otwarta pilke z 2 lub 3 napastnikami Przypomnijcie mi ilu napastnikow wystawil Maaskant przeciwko amatorom z Lotwy ?
Odpowiedz cytując