Wynik Legii jest poprostu fantastyczny...z takimi slabymi pilkarzami(w dodatku bez bramkarza

), jak obecnie ma Legia, wywiezc zwyciestwo z tak trudnego terenu? Szacunek panie Skorza. A do ludzi, ktorzy krytykuja taktyke..rozumiem, ze Warszawiacy mieli zagrac otwarta pilke z 2 lub 3 napastnikami


Przypomnijcie mi ilu napastnikow wystawil Maaskant przeciwko amatorom z Lotwy

?