Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19347
Stary 28.07.2011, 21:36
Jak myślicie będzie to wyglądać cenowo? jestem na etapie szukania mieszkania. lokalizacja całkiem niezła, okolica spokojna, nic tylko zapłacić z góry za rok i mieszkać
Odpowiedz cytując