|
Jak na razie wyniki w pucharach do tej pory pokazują że Mistrz w zeszłym sezonie miał tak mało punktów, nie dlatego, że się obniżył poziom zespołów z czołówki, ale raczej dlatego, że poziom całej Ekstraklasy poszedł do góry i się wyrównał. Oby tak dalej.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|