Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3659
Stary 28.07.2011, 21:26
Grantar napisał(a):Wyświetl post
No tak ale kto musi atakować ?
Oni ...
Więc jak tu na nich siąść ? Tak jak ty uważam że Litex się gubi pod pressingiem
Jak tu ustawić drużynę ...
Na poczatku o ostatnim moim wpisie: "Nie wyobrazam sobie meczu z Litexem na Reymonta podobnego do meczu w Bułgarii" - teraz to nieaktualne bo przeciez mamy swietny wynik. Gdyby pierwszy mecz był w Krakowie to wtedy niechiałbym by Wisła grala tak jak w Bułgarii - to takie małe sprostowanie o co mi chodziło w tym wpisie. Wracajac do taktyki - czekac na przeciwnika i liczyc na kontry. Oby tylko obrona spisala sie dobrze bo inaczej wszystko trafi szlak
Odpowiedz cytując