Grantar napisał(a):

No tak ale kto musi atakować ?
Oni ...
Więc jak tu na nich siąść ? Tak jak ty uważam że Litex się gubi pod pressingiem
Jak tu ustawić drużynę ...
|
Na poczatku o ostatnim moim wpisie:
"Nie wyobrazam sobie meczu z Litexem na Reymonta podobnego do meczu w Bułgarii" - teraz to nieaktualne bo przeciez mamy swietny wynik. Gdyby pierwszy mecz był w Krakowie to wtedy niechiałbym by Wisła grala tak jak w Bułgarii - to takie małe sprostowanie o co mi chodziło w tym wpisie. Wracajac do taktyki - czekac na przeciwnika i liczyc na kontry. Oby tylko obrona spisala sie dobrze bo inaczej wszystko trafi szlak