Romuald napisał(a):

|
W rewanżu zagrać tak jak w ostatnim meczu z amiką u siebie ,zagęścić środek czekać na nich i wtedy odbiór i szybkie kontry 3-4 zawodnikami ,amika wtedy nam nie zagrazała a my stwarzaliśmy 2-3 sytuacje i padł gol,dla mnie idealna taktyka na rewanż.
|
Tyle że Amica w ogóle nie chciała atakować, tu będzie inaczej.
A jak grać? Nie wiem, najlepiej tak by wygrać

Ogólnie liczę na o wiele lepszy mecz w naszym wykonaniu, w sensie gry, bo każdy wynik który da awans biorę w ciemno.Nawet porażkę 0-1
