Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3656
Stary 28.07.2011, 21:16
W rewanżu zagrać tak jak w ostatnim meczu z amiką u siebie ,zagęścić środek czekać na nich i wtedy odbiór i szybkie kontry 3-4 zawodnikami ,amika wtedy nam nie zagrazała a my stwarzaliśmy 2-3 sytuacje i padł gol,dla mnie idealna taktyka na rewanż.
Odpowiedz cytując