Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 28.07.2011, 21:15
Warszawiacy, a może Wasi piłkarze po prostu polubili Maciusia i spięli się, by dla niego wygrać. Wszak na tle Turków wcale nie wyglądali tak źle. Tamci, jak ktoś tu już wcześniej pisał, "robili dużo dymu a mało ognia".

Na Łazienkowskiej, mimo moich cichych nadziei, też pewnie nic Wam nie zrobią. Ech, jedyny plus jest taki, że na forum poznańskiej Amici trwa zapewne samobiczowanie i panuje czarna rozpacz.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując