|
Jak chcesz wiedziec czy napisał czy nie to przejrzyj temat - napisał ale co innego.
Legi gratuluję i to bardzo - bo takiego wyniku nikt sie nie spodziewał nawet sama Legia.
Turcy widać ze są słabą zbieraniną świetnych piłkarzy. Brawo dla Legi i Skorży za dobre wykorzystanie ich błędów (Kucharczyk walczy o tytuł Ćwielonga dnia z samym Ćwielongiem)
Ogólnie w Legii widać było niezłe zaangarzowanie i bardzo dobre trzymanie formacji - dzięki temu Legia wygrała. Trzeba powiedzieć że Turcy jednak nie specjalnie przetestowali obronę Legii.
Szanse na awans dalej uważam na 50/50.
|