Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1839
Stary 28.07.2011, 21:10
Jak chcesz wiedziec czy napisał czy nie to przejrzyj temat - napisał ale co innego.

Legi gratuluję i to bardzo - bo takiego wyniku nikt sie nie spodziewał nawet sama Legia.

Turcy widać ze są słabą zbieraniną świetnych piłkarzy. Brawo dla Legi i Skorży za dobre wykorzystanie ich błędów (Kucharczyk walczy o tytuł Ćwielonga dnia z samym Ćwielongiem)

Ogólnie w Legii widać było niezłe zaangarzowanie i bardzo dobre trzymanie formacji - dzięki temu Legia wygrała. Trzeba powiedzieć że Turcy jednak nie specjalnie przetestowali obronę Legii.

Szanse na awans dalej uważam na 50/50.
Odpowiedz cytując