Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1838
Stary 28.07.2011, 21:07
Autobus Lenczyka + Dzidy "a'la Macius" na wysokiego napastnika ktorego nie bylo + ..... Nie nazwe tego dosadnie, po prostu brak szarych komorek u Turasow. Ja nie wiem jak mozna byc tak glupim by cisnac ponad swoje sily przez 15 minut a potem oddychac rekawami. W drugiej polowie nowy "styl" w postaci klepania pileczki bez ladu i skladu.
Jak na miejsce w lidze, budzet i opisy "znawcow" to zagrali oni jak Harlem Globtrotters czyli efektownosc 100 efektywnosc -0

Po tym co pokazali nie zdziwie sie jak zesraja sie u Nas, co mnie cieszy ale i smuci bo ten Macius....no wiecie

PS: Jedni spiewaja WTSK inni "Gdzie Twoje berlo" - kazdy ma swoj rozum, swoje sumienie i swoj wybor.

Gaziantepspor - Legia
61% Posiadanie piłki 39%
14 Sytuacje bramkowe 5
6 Strzały na bramkę 2
8 Strzały niecelne 3
25 Rzuty wolne 15
13 Rzuty rożne 2
0 Spalone 2
22 Wrzuty z autu 19
1 Interwencje bramkarzy 6
10 Auty bramkowe 12
15 Faule 23
3 Żółte kartki 3
Ostatnio edytowane przez kreseq : 28.07.2011 o godz. 21:11.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując