Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1836
Stary 28.07.2011, 21:02
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
Btw, czy jeden z forumowiczów już pisał, że Śląsk sprzedał mecz? czy tym razem się wstrzymał? bo nie było mnie przy komputerze.
Nie dzis cisza...

A ja sie spodziewalem ze Legia dzisiaj wygra... bo wszyscy skazywali ich na gładkie lanie... a zazwyczaj to konczy sie wlasnie taką sensacją
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując