Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1835
Stary 28.07.2011, 21:02
Wynik Legii jak dla mnie sensacyjny i doskonały, bo widać było zdecydowaną różnicę w kulturze gry na korzyść Turków. Ale wynik cudo. Chociaż spokojnie mogą nam strzelić w pierwszy 10 minutach bramkę, a potem wyeliminować. Uwierzę w awans w 90 minucie przy 0-0 dopiero.


Nareszcie poważny wynik
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując