Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1834
Stary 28.07.2011, 21:02
Generalnie to jestem neutralny, ani mnie to ziebi ani grzeje, jakie wyniki odniosa inne kluby poza Wisla, podobnie zreszta jak caly polski sport. Ale dosc sie napatrzylem na Turasow w roznych krajach, roznych sytuacjach.. Nachalne cwaniaczki, brawo Legia.
Odpowiedz cytując