Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2679
Stary 28.07.2011, 21:01
Znowu podział w temacie o europejskich pucharach..co rok to samo.
proponuję zostawić ten temat dla kibiców, którzy interesują się rankingami, wiedzą jakie korzyści będzie miała Wisła, jak inne polskie kluby będą wygrywały w Europie..niech ci ludzie się tam cieszą.

Dla tych nienawistnych otworzyć osobny temat i niech tam sobie w swoim wąskim gronie opłakują porażkę Turków.

Każdy będzie zadowolony i każdy wie do jakiego tematu ma wejść, by "przeżywać" porażki lub sukcesy Polaków.

Kto pomyli tematy i będzie siał ferment..ban.

Proste wyjście..tylko trochę chęci. Po co się kłócić?
Odpowiedz cytując