Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1832
Stary 28.07.2011, 21:01
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
Btw, czy jeden z forumowiczów już pisał, że Śląsk sprzedał mecz? czy tym razem się wstrzymał? bo nie było mnie przy komputerze.
Takiego komentarza tez nie zabrakło Cwielong usprawiedliwia remis: "dzisiaj nic nie chciało wpasc" - zgadzam sie, nie mogł trafic dzisiaj w swiatło bramki. A tak poza tematem to ciekawy bylby mecz Litex - Gaziantepspor
Odpowiedz cytując