Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
1832
28.07.2011, 21:01
Bąbel
napisał(a):
Btw, czy jeden z forumowiczów już pisał, że Śląsk sprzedał mecz?
czy tym razem się wstrzymał?
bo nie było mnie przy komputerze.
Takiego komentarza tez nie zabrakło
Cwielong usprawiedliwia remis: "dzisiaj nic nie chciało wpasc" - zgadzam sie, nie mogł trafic dzisiaj w swiatło bramki. A tak poza tematem to ciekawy bylby mecz Litex - Gaziantepspor
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael