|
Jestem kibicem Wisły ale nie będę płakał że Legia wygrała, a nawet dobrze bo to zwycięstwo dla dobra całej Polskiej piłki a więc nawet w jakiejś części dla Wisły. Jak by Legia przegrała również bym nie płakał, ale prawdę mówiąc chciał bym w tym sezonie oglądać mecze Wisły w LM i śląska i Legi w LE.
|