Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Zubin
Member
Od: 02.2011
Skąd: Dzielnica V
Offline
#
1827
28.07.2011, 20:58
To i ja cos dorzuce.
Piep*zyć wyniki w pucharach , niech wróci normalnosc na stadiony.
ɐɪʌoɔɐɹɔ.
Nasze stadiony , nasze zasady !
http://www.youtube.com/watch?v=CgX7G...xpOo9kGcf23YLo
- Bogowie Trybun
Zubin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zubin
Znajdź inne posty napisane przez Zubin