Wyświetl pojedynczy post
Zubin
Member
 
Od: 02.2011
Skąd: Dzielnica V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1827
Stary 28.07.2011, 20:58
To i ja cos dorzuce.
Piep*zyć wyniki w pucharach , niech wróci normalnosc na stadiony.
ɐɪʌoɔɐɹɔ.

Nasze stadiony , nasze zasady !
Odpowiedz cytując