Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1824
Stary 28.07.2011, 20:58
Ale ten mecz był nudny!

Góra, niecelny wolej, główka, zgaszenie piłki, faul. I tak w koło Macieju.
Macieju - hehe.

Nie wiem, czy gol to był przypadek, czy nie, bo mi cięło i widziałem biegnącego MiroRado w szale radości. A potem tylko powtórki tego samego.
W sumie zawsze krok do przodu, żeby w końcu rozegrać jakiś Superpuchar z Legią.
Odpowiedz cytując