|
Macie opcje ignoruj czu nie widzicie? Uzyjcie tej opcji i bedziecie miec z głowy. Rewanze na pewno beda ciekawe. Czekam teraz na Nocny Hyde Park i wypowiedzi kibicow Legii - zobaczymy czy gra Legii im sie podobała czy Nie, bo jak na razie to narzekali na Wisle tylko
|