Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1822
Stary 28.07.2011, 20:57
Macie opcje ignoruj czu nie widzicie? Uzyjcie tej opcji i bedziecie miec z głowy. Rewanze na pewno beda ciekawe. Czekam teraz na Nocny Hyde Park i wypowiedzi kibicow Legii - zobaczymy czy gra Legii im sie podobała czy Nie, bo jak na razie to narzekali na Wisle tylko
Odpowiedz cytując