Donki napisał(a):

|
Dla takich jak Ty na forum nie powinno byc miejsca. No a niestety co raz wiecej sie takich osobników pojawia na forum :/
|
Ale on juz dostal bana kiedys. Teraz sie zarejstrowal 6. lipca i zgrywa od nowa pilkarskiego patriote.
Tacy mnie wlasnie najbardziej denerwuja: wyrzucasz drzwiami - wraca oknem. Wyrzucisz oknem i zamykasz okiennice - łup! spada w oblokach sadzy kominem. I tak w kolko.
Nie dociera nic. Jak romka z dzieckiem na dworcu glownym. Nawet jak przy.......isz to sie nie odczepi.