Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 28.07.2011, 20:48
Quorth napisał(a):Wyświetl post
Wiecie jaka najbardziej ulubiona przyśpiewka kibiców Legii o Wiśle? Za nic w świecie nie kibicowałbym klubowi, który jest a co za tym idzie jego kibice odwiecznym wrogiem Wisły. Jest kilka klubów w Polsce, którym kibic Wisły nie powinien kibicować. Wśród nich na pewno są amica i legia.
Od razu mi sie przypomniał wpis na onecie - kto sie smieje z Wisły: Brzeszcze Koniec meczu, nieslychane Legia wygrała z Turkami na wyjeździe

Odpowiedz cytując