Quorth napisał(a):

|
Wiecie jaka najbardziej ulubiona przyśpiewka kibiców Legii o Wiśle? Za nic w świecie nie kibicowałbym klubowi, który jest a co za tym idzie jego kibice odwiecznym wrogiem Wisły. Jest kilka klubów w Polsce, którym kibic Wisły nie powinien kibicować. Wśród nich na pewno są amica i legia.
|
Od razu mi sie przypomniał wpis na onecie - kto sie smieje z Wisły: Brzeszcze

Koniec meczu, nieslychane Legia wygrała z Turkami na wyjeździe
